Oferujemy Państwu wykonanie profesjonalnych usług graficznych.

1. Fotomontaż ze zdjęć - od 50 zł

Oferujemy Państwu wykonanie dowolnego fotomontażu z własnych lub naszych zdjęć/grafik. Profesjonalny fotomontaż umożliwi Państwu pozbycie się niechcianych obiektów na zdjęciu, dodanie obiektu do zdjęcia, czy wykonanie innych zmian. Wszystkie przeróbki graficzne wykonujemy profesjonalni. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a na grafikach nie pozostawiają ślady jakiejkolwiek ingerencji!

2. Projektowanie logotypu /znaku firmowego - od 60 zł

Kluczowym elementem w identyfikacji firmy jest logotyp, dzięki któremu klienci szybciej i łatwiej nas zapamiętają i rozpoznają.
Projektowanie logotypów powierzamy wykwalifikowanym, posiadającym duże doświadczenie grafikom, a wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, jesteśmy otwarci na nowe inspirujące pomysły i propozycje. Dzięki elastyczności i kreatywności naszego zespołu, do każdego projektu jesteśmy w stanie podejść indywidualnie, aby sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom.

3. Zmiana kolorystyki - od 15 zł

Do każdego wnętrza potrzebna jest indywidualna grafika - ale co w przypadku, gdy grafika która nam się podoba
nie występuje w kolorach pasujących do naszego wystroju? Nic prostszego! Nasze studio graficzne dopasuje każdy
obrazek do potrzeb i wymagań klienta!
Niezależnie od tego, jaka grafika się Państwu podoba, istnieje możliwość wykonania jej bezpośrednio do konkretnego wnętrza!

4. Projekt do wycinania styroduru

Oferujemy Państwu przygotowanie projektu do wycinania płyt ze styroduru - dowolne kształty, logotypy, litery i cyfry. Styrodur jest świetną formą wizualizacji treści którą chcemy pokazać - przestrzenne wzory idealnie prezentują sięna ścianie, wystawie itp.
Projekty są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta, konsultowane i poprawiane wg. jego uwag (w cenie3 poprawki projektu).