AKCESORIA MALARSKIE Jest 135 produktów.

Dzięki temu, że sami produkujemy nasze akcesoria malarskie, możemy je Państwu zaoferować w wyjątkowo atrakcyjnych cenach; pozwala nam to równiez wykonywać na życzenie podobrazia o niestandardowych wymiarach. Do produkcji naszych akcesoriów wykorzystujemy trzykrotnie gruntowane płótno bawełniane (podobrazia) oraz drewno sosnowe (podobrazia, sztalugi). Ostatnio nasza oferta poszerzyła się o podobrazia dla dzieci z nadrukowaną kolorowanką.

Akcesoria malarskie

Podkategorie

  • PODOBRAZIA MALARSKIE...

    Podobrazia malarskie, bawełniane wykonane z najwyższą starannością – do wyboru kolor biały lub czarny. Jako producent wykonujemy zróżnicowane wymiary podobrazi – również niestandardowe. Materiał zastosowany do produkcji podobrazi to min biel (sosna) – najlepsze gatunkowo drewno, płótno bawełniane trzykrotnie gruntowane (opcjonalnie płótno lniane). Produkty zabezpieczone są folią termokurczliwą - co zabezpiecza przed zabrudzeniem podobrazi oraz dodatkowo folią bąbelkową i tekturą, dzięki czemu towar jest dobrze zabezpieczony w transporcie. W przypadku większych wymiarów- stosujemy dodatkowe poprzeczki wzmacniające, które zapewniają  stabilność, zapobiegają wyginaniu i umożliwiają doskonałe naciągnięcie płótna malarskiego. Jeśli nie znajdą Państwo na naszej stronie interesującego wymiaru – prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi i złożenie indywidualnego zamówienia. Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem większej ilości podobrazi – nasi konsultanci wykonają dla Państwa indywidualną wycenę.  Zachęcamy do współpracy szkoły, pracownie plastyczne, sklepy etc.

  • PODOBRAZIA MALARSKIE...

    Podobrazia bawełniane wykonane z najwyższą starannością – do wyboru kolor biały lub czarny. Jako producent wykonujemy zróżnicowane wymiary podobrazi – również niestandardowe. Materiał zastosowany do produkcji podobrazi to min biel (sosna) – najlepsze gatunkowo drewno, płótno bawełniane trzykrotnie gruntowane. Produkty zabezpieczone są folią termokurczliwą - co zabezpiecza przed zabrudzeniem podobrazi oraz dodatkowo folią bąbelkową i tekturą, dzięki czemu towar jest dobrze zabezpieczony w transporcie. W przypadku większych wymiarów- stosujemy dodatkowe poprzeczki wzmacniające, które zapewniają  stabilność, zapobiegają wyginaniu i umożliwiają doskonałe naciągnięcie płótna malarskiego. Jeśli nie znajdą Państwo na naszej stronie interesującego wymiaru – prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi i złożenie indywidualnego zamówienia. Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem większej ilości podobrazi – nasi konsultanci wykonają dla Państwa indywidualną wycenę.  Zachęcamy do współpracy szkoły, pracownie plastyczne, sklepy etc.

  • PODOBRAZIA MALARSKIE...

    Najwyższej jakości podobrazie do malowania dla dzieci (rama o grubości 2cm). Do podobrazia nie dołączamy farb (polecamy farby akrylowe). Produkt gotowy do zawieszenia na ścianie.

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 135 przedmiotów
Wyświetlono 1 - 12 z 135 przedmiotów