MAGNESY Z NADRUKIEM Jest 122 produktów.

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć zabrudzenia dekorowanej powierzchni klejem. Spośród tego rodzaju produktów warto zwrócić uwagę na oferowane przez nas podkładki magnetyczne pod anteny CB, które chronią lakier samochodu przed zarysowaniem, a także przedłużają żywotność podstawy antenowej. Trwałe i dobrze przywierające do podłoża, magnesy firmy STORKS, zarówno te dekoracyjne, reklamowe jak i zabezpieczające, to inwestycja na lata.

magnesy z nadrukiem - Storks

Podkategorie

 • MAGNESY NA SAMOCHÓD

  magnesy na samochód

  Indywidualna reklama na samochód wykonana na grubej (1 mm) macie magnetycznej posiadającej zwiększone do 0,039 kg/cm pole magnetyczne.
  Dodatkowym zabezpieczeniem wysokiej jakości wydruku jest specjalny laminat UV chroniący grafikę przed zarysowaniami i odbarwieniem.
  Maty magnetyczne nie powodują odbarwień lakieru tak jak ma to miejsce w przypadku standardowych naklejek. Cena dotyczy wykonania magnesów reklamowych na samochód według indywidualnego projektu.
  Oferujemy pomoc w przygotowaniu projektu graficznego oraz profesjonalną wizualizacje na samochodzie.

 • MAGNESY PODKŁADKI POD...

  Podkładka magnetyczna do anten CB. Materiał pochodzi od polskiego producenta, wykonana jest z grubego i solidnego materiału odpornego na warunki atmosferyczne.
  Stosując podkładkę zabezpieczasz lakier samochodu przed zarysowaniem i przedłużasz żywotność podstawy antenowej. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego wymiaru  skontaktuj się z naszym biurem.

 • MAGNESY REKLAMOWE NA...

  Zestaw magnesów reklamowych z indywidualnym pełnokolorowym nadrukiem.
  Magnesy to oryginalny gadżet reklamowy - umieszczony w widocznym miejscu (np. lodówka) przez długi czas przypomina potencjalnym klientom o Państwa firmie.
  Oferujemy pomoc w przygotowaniu projektu graficznego. Jesteśmy producentem, dlatego istnieje możliwość wykonania dowolnego kształtu i wymiaru.
  Skonsultuj się z naszym biurem, a my przygotujemy projekt i wycenę.

 • MAGNESY DEKORACYJNE Z...

  Magnesy dekoracyjne to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą zachować swoje wspomnienia, umieścić zdjęcia bliskich osób w widocznym miejscu lub ozdobić wnętrze indywidualnymi grafikami. Magnesy można umieścić na lodówce, tablicy lub innym metalowym podłożu. Nasz produkt charakteryzuje staranne i estetyczne wykonanie, najlepszej jakości trwały druk cyfrowy oraz ciekawe wzory.  
  Istnieje możliwość wykonania indywidualnego projektu – w tym celu skontaktuj się z naszym biurem. Komplet zawiera się w wymiarach 42cm x 59 cm (format A2). 

 • OSŁONY MAGNETYCZNE
na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 122 przedmiotów
Wyświetlono 1 - 12 z 122 przedmiotów