NAKLEJKI Jest 51 produktów.

Wśród naklejek oferowanych przez firmę STORKS znajdą Państwo zarówno humorystyczne nalepki na motocykl lub samochód, dekoracyjne folie do naklejenia na lodówkę, jak i kolorowe miarki na ściany dziecięcego pokoju. Naklejki firmy STORKS idealnie nadają się do spersonalizowania pojazdu lub przydania danemu wnętrzu odpowiedniemu charakteru.

Podkategorie

  • NAKLEJKI NA SAMOCHÓD

    Naklejki samochodowe w dowolnym wymiarze – wybór wzorów. Wydruk odporny na warunki atmosferyczne i blaknięcie. Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cie wzoru na Twój samochód możemy wykonać indywidualny projekt.

  • NAKLEJKI - MIARKI DLA...

    Dziecięca miarka wzrostu w postaci naklejki, która idealnie wpasuje się w pokój Twojego dziecka. Wydruk na folii wykonany jest nowoczesną technologią druku cyfrowego wysokiej rozdzielczości w oparciu o najlepsze materiały. Istnieje również możliwość wykonania miarki z akrylu (bezpieczny, nietłukący materiał: plexi 3mm) - taka dekoracja może być wielokrotnie wykorzystywana oraz jest idealnym pomysłem na prezent. Nasi graficy mogą wykonać dla Ciebie indywidualny projekt a także umieścić zdjęcie Twojego dziecka.

  • NAKLEJKI NA LODÓWKĘ

    Naklejki dekoracyjne to ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą ozdobić wnętrze indywidualnymi grafikami. Dzięki takiej naklejce możesz swoją kuchnię i nadać jej nowy, ładniejszy wygląd.

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 51 przedmiotów
Wyświetlono 1 - 12 z 51 przedmiotów