PANELE SZKLANE (GRAFIKA W SZKLE) Jest 809 produktów.

Wśród wyrobów ze szkła, oferowanych przez firmę STORKS, znajdą Państwo ścienne panele szklane, fronty do szaf, deski do krojenia, szklane blaty oraz dewocjonalia. Są to produkty wytrzymałe, odporne na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. Zarówno ich montaż, jak i późniejsze utrzymanie w czystości są wyjątkowo łatwe, co czyni z nich bardzo praktyczny i zarazem wyjątkowo elegancki element wyposażenia. 

panele szklane - Storks

Podkategorie

 • OPIS PRODUKTU

  Jesteśmy producentem


  Specjalizujemy się w obróbce szkła które jest wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle meblarskim (np. blaty, fronty szaf) jako element dekoracyjny (np. obrazy, tryptyki, lustra, lampy) oraz w wykończeniu wnętrz (np. ścianki działowe, wnętrza kabin prysznicowych, kafelki).

  Wybór tego rozwiązania pozwala uzyskać spektakularne efekty i nadać każdemu wnętrzu nowoczesny i elegancki wygląd. Ze względu na wciąż rosnące oczekiwania Klientów nasza firma nieustannie poszerza zakres świadczonych usług. Wszystkie dostępne rodzaje/grubości paneli szklanych umieściliśmy w podkategorii 'cennik'.

  Technika wykonania


  Bezpośredni, trwały nadruk UV o wysokiej rozdzielczości 2150 dpi. Maksymalna szerokość druku to 170 cm x 250 cm. Dzięki szerokim zastosowaniom  jesteśmy zadrukować niemal każdy dostępny materiał na rynku. Nowe możliwości plotera dające przewagę nad urządzeniami konkurencyjnymi to m.in. wybiórcze nanoszenie koloru, lakieru lub primera, zastosowanie kolorów spotowych a także druk z roli.
  Aby móc wykonać wysokiej jakości wydruk- musimy użyć odpowiedniej jakości zdjęć/grafik. Wychodząc na przeciw naszym Klientom- proponujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Każde zdjęcie nadesłane przez Klienta lub zdjęcie wybrane z naszej bazy - jest każdorazowo sprawdzane przed wydrukiem - z uwzględnieniem docelowych wymiarów. Jest to gwarancją na uzyskanie oczekiwanych efektów grafiki w fotograficznej jakości. Cała baza grafik umieszczona jest w kategorii 'Fototapety'. Przejdź do górnego menu lub kliknij na drukarkę.                                        

  a - szkło Float (pełny zadruk), b - szkło Optiwihte (pełny zadruk), c - szkło białe Lacobel (zadruk wybiórczy), d - szkło Float (wybiórczy zadruk),          e - szkło Float (transparentny zadruk), f - szkło akrylowe/plexi (pełny zadruk), g - lustro Float srebrne (bez zadruku), h - lustro grafitowe (bez zadruku), i - lustro Float srebrne (wybiórczy zadruk)

                               

  Profesjonalne doradztwo

  Panele szklane z grafiką są indywidualną koncepcją klienta. Każdy pomysł jest możliwy do zrealizowania dlatego na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób. Wychodząc na przeciw naszym Klientom proponujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie.


  Czas realizacji

  Czas realizacji zamówień na szkle wynosi od 5 do 10 dni roboczych (w przypadku szkła hartowanego 3-4 tygodnie). Czas wykonania zamówienia nie obejmuje czasu dostawy szkła. Realizacja zamówień niestandardowych lub o dużym nakładzie może się wydłużyć - takie informacje ustalane są indywidualnie przed przystąpieniem do realizacji każdego zamówienia.


  Dostawa do Klienta

  Firma kurierska FedEx - dostawa w ciągu 48h od nadania. Maksymalna długość jednego z boków 190 cm. Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie. Dodatkowo istanieje możliwość wykonania drewnianej skrzyni zabezpieczającej.

  Przesyłki niestandardowe o większych gabarytach dostarczane są przez naszą firmę - dostawa w ciągu 7-10 dni roboczych. Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie.

  Zamówienie własnego kuriera lub odbiór osobisty w naszej siedzibie w Tarnobrzegu.


  Montaż

  Przed montażem należy bezwzględnie sprawdzić produkt pod kątem kompletności i ewentualnych uszkodzeń wynikających z niewłaściwego transportu lub składowania. Niewielkie rysy na tafli nie stanowią podstawy do reklamacji. Do montażu szkła należy użyć łagodnych klejów bez odczynników kwasowych. Klej należy nakładać na białą folię zabezpieczającą szkło (taka folia chroni druk oraz 'trztma' szkło w całości w przypadku stłuczenia).

 • PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE

                    

                                                                                                                                                                                                                                 

  Panele szklane w kuchni


  Wykończenie kuchni przy pomocy paneli szklanych jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych materiałów. Aranżacje kuchni ze szkłem na ścianie są nowoczesne, lekkie i efektowne.
  Szkło jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych płytek ceramicznych płytek (tzw. dekory szklane) - w naszej ofercie znajdą Państwo płytki w formatach 15 cm x 15 cm oraz większe (na zamówienie przygotujemy dowolny wymiar). Inną opcją na uzupełnienie przestrzeni między blatem a szafkami są panele szklane. Taki panel jest bardziej neutralny od płytek - gładka, błyszcząca powierzchnia szkła idealnie sprawdza się w małej kuchni, ponieważ daje efekt przestronności i lekkości. Innym zastosowaniem paneli szklanych w kuchni jest umieszczenie ich na wyspach i blatach kuchennych - w tym przypadku polecamy szkło hartowane (jest bardziej odporne na działanie wysokiej temperatury oraz uderzenia).                                                                                       

                   

                          

  Uzupełnieniem kuchennych aranżacji mogą być dodatkowe elementy szklane np. fronty szafek lub szuflad oraz tace i deski do krojenia. Razem z ciekawą grafiką będą stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnych elementów dekoracyjnych oraz idealnie się z nimi komponować, spełniając przy tym swoje praktyczne funkcje. Szkło z którego wykonywane są nasze produkty jest higieniczne (nie wchłania barw i zapachów) oraz jest odporne na wysokie temperatury.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

                                           

   

  Nowość w naszej ofercie!                  

     

  Płytki szklane (tzw. dekory szklane z nadrukiem). Razem z ciekawą grafiką stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych elementów dekoracyjnych oraz idealnie się z nimi komponują, spełniając przy tym swoje praktyczne funkcje. Nasze płytki są bardzo atrakcyjne wizualnie, wytrzymałe i odporne na temperaturę. Realizujemy indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych Klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar.

                             

                           

                         

              

  Panele szklane w łazience

                   

  Produkowane przez nas szkło – odporne na wilgoć i zmiany temperatury oraz praktyczne w utrzymaniu i łatwe w montażu – jest idealnym elementem ozdobnym i użytkowym do łazienek. Może być wykorzystywane jako blat łazienkowy, fronty szuflad/szafek, panele i płytki naścienne oraz drzwi I wnętrza kabin prysznicowych. W ofercie posiadamy również lustra: srebre oraz grafitowe na których możemy umieścić wybraną przez Państwa grafikę. Jako producent wykonujemy lustra w dowolnym kształcie i wymiarze.

    

   

                                                                              

           

  Panele szklane do szaf przesuwnych                

                         

  Nasze panele pasują do wszystkich profili czołowych producentów szaf przesuwnych I uchlnych. Stosuje się je także jako półki lub regały umieszczane w nowoczesnych gablotach. Dzięki możliwości wyboru spośród wielu grafik można nadać wnętrzu indywidualny, designerski charakter. Dodatkowe zastosowanie podświetlenia led pozwala uzyskać spektakularny efekt.                             

                                                    

                       

                     

                          

             

  Szklane przepierzenia

            

  Dostępne w naszej ofercie szklane ścianki działowe dają ogromne możliwości aranżacyjne sprawdzając się doskonale w wydzielaniu powierzchni a także ich upiększaniu. Dają efekt otwartej przestrzeni, powiększając optycznie pomieszczenia a także umożliwiają docieranie do wnętrz dużej ilości światła. Przegrody wykonujemy ze szkła hartowanego o grubości od 6 mm do 10 mm w zależności od powierzchni oraz wysokości zabudowy.

   

                                 

          

  Szklane obrazy

                

  Nasze obrazy wykonujemy z wysokiej jakości szkła float o grubości 4 mm. Wykorzystanie wysokiej jakości europejskich tuszów oraz wydruk UV wysokiej rozdzielczości sprawia, że odwzorowanie kolorów na naszych obrazach jest niezwykle realistyczne a jakość wydruku zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Na naszej stronie można znaleźć mnóstwo ciekawych propozycji dedykowanych do różnego rodzaju pomieszczeń. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę, połączyć kilka zdjęć oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar.

                 

 • CENNIK
  Rodzaj szkła Cena za m2 (brutto)
  Szkło float 4 mm / hartowane 289 / 460 PLN
  Szkło float 5 mm / hartowane 320 / 550 PLN
  Szkło float 6 mm / hartowane 349 / 630 PLN
  Szkło float 8 mm / hartowane 445 / 750 PLN
  Szkło float 10 mm / hartowane 525 / 889 PLN
  Szkło Optiwhite 4 mm / hartowane 389 / 569 PLN
  Szkło Optiwhite 6 mm / hartowane 449 / 699 PLN
  Szkło Optiwhite 8 mm / hartowane 560 / 779 PLN

   

     

  Rodzaj szkła Cena za m2 (brutto)
  Szkło Lacobel 4 mm 260  PLN
  Szkło Lacobel 6 mm 380 PLN
  Szkło Lacobel 8 mm 620 PLN
  Szkło float 6mm podwójne (2 x 3 mm)
  990 PLN
  Szkło float 8 mm podwójne (2 x 4 mm)
  1190 PLN

    

    

  Wymiar przesyłki Cena (brutto)
  Do 0,5 m2
  35 PLN
  Od 0,6 do 1 m2
  70 PLN
  Od 1,1 do 2 m2
  140 PLN
  Od 2,1 do 3 m2
  190 PLN

    W przypadku większej ilości zamówień istnieje możliwość transportu przez Firmę Storks.

    

  Dodatkowe usługi Cena (brutto)
  Wycięcie otworu (do gniazdek)
  50 PLN
  Wydruk z własnej grafiki
  50 - 80 PLN
  Wizualizacja
  Gratis!
  Zmiana kolorystyki (sepia, czarno-białe)
  Gratis!

 • PRODUKTY

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 809 przedmiotów
Wyświetlono 1 - 12 z 809 przedmiotów