PRODUKTY 

PRODUKTY Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • SZKLANE DESKI DO KROJENIA

  Oferujemy Państwu eleganckie i praktyczne szklane deski do krojenia. Dzięki możliwości wyboru spośród tysięcy grafik możesz  wybrać odpowiedni motyw wpisujący się idealnie w Twoje wnętrze i nadać mu niepowtarzalny charakter.

  Przedstawiamy kilka wybranych motywów, ale wybierać mogą Państwo z całej naszej bazy grafik (zakładka fototapety). Standardowy wymiar to 30 cm x 40 cm.

  Istnieje możliwość wykonania innych wymiarów (cena obliczana jest z m2).

 • SZKLANE BLATY

  Szklane blaty z wybraną grafiką są idealnym dopełnieniem wystroju Twojego wnętrza. Dzięki możliwości wyboru spośród tysięcy grafik - możesz znaleźć motyw odpowiednio podkreślający charakter pomieszczenia. Wielkości można wybrać z wysuwanej listy obok produktu. Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię wymiaru - możemy wykonać produkt na indywidualne zamówienie.

 • PANELE SZKLANE DO KUCHNI

  Panele szklane w przestrzeniach między blatem a szafkami to niezwykle efektowny i elegancki sposób wykończenia Twojej kuchni.

  Dzięki temu, że powierzchnia szkła jest gładka i odporna na zarysowania - jest ono bardziej praktyczne i łatwiejsze w utrzymaniu od standardowych płytek. Dodatkowe zastosowanie podświetlenia led pozwala uzyskać spektakularny efekt.

 • SZKLANE FRONTY SZAF

  Jeżeli chcesz, aby Twoje wnętrze zyskało nowy, niepowtarzalny klimat, polecamy panele szklane do szaf przesuwnych - łatwe w montażu i praktyczne w utrzymaniu. Produkowane przez nas szkło odporne jest na wilgoć i zmiany temperatury, bez przeszkód może być stosowane w pomieszczeniach narażonych na wilgoć np. łazienkach. Szafy z takimi drzwiami doskonale wpisują się w nowoczesne zabudowy architektoniczne. Na życzenie klienta, wykonujemy również szkło transparentne (przezroczyste).

  Ze względu na indywidualne potrzeby klientów realizujemy zamówienia w dowolnych wymiarach. Ze swojej strony oferujemy profesjonalne doradztwo i przygotowanie wizualizacji przed zamówieniem. W cenie - przygotowanie projektu, kadrowanie grafiki i przygotowanie trzech wizualizacji.

  Wykonujemy również przeróbki graficzne i zmiany kolorystyczne wybranych przez Państwa grafik

 • PŁYTKI SZKLANE DO KUCHNI

  Płytki szklane z grafiką w przestrzeniach między blatem a szafkami to niezwykle efektowny i dekoracyjny sposób wykończenia Twojej kuchni - dodatkowe zastosowanie podświetlenia led pozwala uzyskać spektakularny efekt. Jako producent realizujemy także indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar.

  Nasze płytki są bardzo atrakcyjne wizualnie, wytrzymałe i odporne na temperaturę. Technologia nadruku: bezpośredni, trwały nadruk UV o wysokiej rozdzielczości 2150 dpi. W galerii produktów przedstawiamy tylko wybrane wzory.

  Cała baza grafik, spośród których możesz wybierać znajduje się w zakładce 'fototapety tematyczne'. Aby złożyć indywidualne zamówienie, skontaktuj się z naszym biurem.

 • PŁYTKI SZKLANE DO...

  Szkło to niezwykle efektowny i elegancki sposób wykończenia Twojej łazienki - jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych płytek oraz jako uzupełnienieprzestrzeni między blatem a szafkami lub wnętrz kabin prysznicowych. Dodatkowe zastosowanie podświetlenia led pozwala uzyskać spektakularny efekt. Jako producent szklanych płytek realizujemy także indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar. Technologia nadruku: bezpośredni, trwały nadruk UV o wysokiej rozdzielczości 2150 dpi. W galerii produktów przedstawiamy tylko wybrane wzory. Cała baza grafik, spośród których możesz wybierać znajduje się w zakładce 'fototapety tematyczne'. Aby złożyć indywidualne zamówienie, skontaktuj się z naszym biurem.

 • PANELE SZKLANE DO...

  Szkło to niezwykle efektowny i elegancki sposób wykończenia Twojej łazienki - jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych płytek oraz jako uzupełnienie przestrzeni między blatem a szafkami lub wewnątrz kabin prysznicowych. Jako producent realizujemy także indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar.

  Nasze panele są bardzo atrakcyjne wizualnie, wytrzymałe i odporne na temperaturę. Technologia nadruku: bezpośredni, trwały nadruk UV o wysokiej rozdzielczości 2150 dpi. W galerii produktów przedstawiamy tylko wybrane wzory.

  Cała baza grafik, spośród których możesz wybierać znajduje się w zakładce 'fototapety tematyczne'. Aby złożyć indywidualne zamówienie, skontaktuj się z naszym biurem.

 • SZKLANE BLATY DO KUCHNI

  Szkło to niezwykle efektowny i elegancki sposób wykończenia wnętrz - takie zastosowanie jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych blatów. Jako producent realizujemy także indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar. Nasze panele są bardzo atrakcyjne wizualnie, wytrzymałe i odporne na temperaturę.

  Technologia nadruku: bezpośredni, trwały nadruk UV o wysokiej rozdzielczości 2150 dpi. W galerii produktów przedstawiamy tylko wybrane wzory.

  Cała baza grafik, spośród których możesz wybierać znajduje się w zakładce 'fototapety tematyczne'. Aby złożyć indywidualne zamówienie, skontaktuj się z naszym biurem.

 • BLATY DO ŁAZIENKI

  Szkło to niezwykle efektowny i elegancki sposób wykończenia wnętrz - takie zastosowanie jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych blatów. Jako producent realizujemy także indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar. Podana cena dotyczy szlifowanego szkła Float (grubość 4 mm) z grafiką o wymiarze 50 cm x 90 cm. Nasze panele są bardzo atrakcyjne wizualnie, wytrzymałe i odporne na temperaturę. Technologia nadruku: bezpośredni, trwały nadruk UV o wysokiej rozdzielczości 2150 dpi. W galerii produktów przedstawiamy tylko wybrane wzory. Cała baza grafik, spośród których możesz wybierać znajduje się w zakładce 'fototapety tematyczne'. Aby złożyć indywidualne zamówienie, skontaktuj się z naszym biurem.

 • SZKLANE ŚCIANKI /...

  Dostępne w naszej ofercie szklane ścianki działowe dają ogromne możliwości aranżacyjne, sprawdzając się doskonale w wydzielaniu powierzchni a także ich upiększaniu. Przegrody wykonujemy ze szkła hartowanego w o grubości od 6 mm do 10 mm w zależności od powierzchni oraz wysokości zabudowy. Jako producent realizujemy także indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych klientów.

  Jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar. Technologia nadruku: bezpośredni, trwały nadruk UV o wysokiej rozdzielczości 2150 dpi.

  W galerii produktów przedstawiamy tylko wybrane wzory. Cała baza grafik, spośród których możesz wybierać znajduje się w zakładce 'fototapety tematyczne'. Aby złożyć indywidualne zamówienie, skontaktuj się z naszym biurem.

 • LUSTRA KRYSZTAŁOWE

  Serdecznie zapraszamy do naszej bogatej oferty najwyższej jakości luster kryształowych. Nasze lustra posiadają szlifowane krawędzie oraz obramowanie będące pełnokolorową grafiką wybraną przez klienta. Dzięki temu lutro wpasuje do każdego pomieszczenia.

 • SZKLANE PŁYTY NA KUCHENKĘ

  Nowoczesne szklane płyty ochronne przeznaczone do przykrywania kuchenek ceramicznych oraz indukcyjnych. Nasz produkt sprawdzi się również jako podstawka do naczyń lub taca do serwowania serów, owoców i wędlin. Wykonana jest z hartowanego, żaroodpornego i laminowanego szkła typu float.Oprócz walorów dekoracyjnych i ochronnych płyta stanowi przedłużenie blatu, dzięki czemu zyskujemy więcej powierzchni roboczej.

 • KOMPLET DESEK
 • PODSTOPNICE SZKLANE
 • DESKI SZKLANE OKRĄGŁE