OBRAZY NOWOCZESNE Jest 446 produktów.

Nowoczesne obrazy z nadrukiem, wykonywane na płótnie i/lub na szkle, nadadzą każdemu miejscu elegancji oraz niepowtarzalnego charakteru. W naszej ofercie znaleźć można obrazy w najróżniejszych kształtach, zarówno pojedyncze, jak i posiadające po kilka skrzydeł. Oferujemy możliwość nadrukowania własnej grafiki na obrazie o wzorze i wymiarach wybranych przez klienta. 

obrazy nowoczesne

Podkategorie

 • OBRAZY CANVAS/AKRYL

  Nowoczesne obrazy zadrukowane na dowolnym materiale (canvas/akryl). Wspaniały element dekoracyjny pozwalający urozmaicić pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne oraz domowe zacisze. Wykorzystanie wysokiej jakości europejskich tuszów oraz wydruk na profesjonalnych ploterach o wysokiej rozdzielczości sprawia, że odwzorowanie kolorów na naszych obrazach jest niezwykle realistyczne, a jakość wydruku zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

 • OBRAZY SZKLANE

  Nasze obrazy szklane produkowane są w technologii bezpośredniego nadruku UV, który dodatkowo zabezpieczony jest specjalną folią - dzięki temu nadruk jest odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia fizyczne. Gładka, błyszcząca powierzchnia i wysoka rozdzielczość wydruku sprawia, że odwzorowanie kolorów na naszych obrazach jest niezwykle realistyczne, a jakość wydruku zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 • OBRAZY MATERIAŁY ŁĄCZONE

  Nowoczesne obrazy pozwalające uzyskać imponujące efekty dekoracyjne. Niepowtarzalny efekt zapewnia połączenie w jednej realizacji płótna canvas (2 lub 4 cm) oraz szkła akrylowego (plexi) lub lacobel (4 mm). Obraz jest gotowy do zawieszenia - posiada metalowe zawieszki oraz piankowe dystanse dla utrzymania równego odstępu od ściany. Nasze obrazy produkowane są w technologii bezpośredniego nadruku UV. Gładka, błyszcząca powierzchnia i wysoka rozdzielczość wydruku sprawia, że odwzorowanie kolorów na naszych obrazach jest niezwykle realistyczne, a jakość wydruku zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 • OBRAZY NA LUSTRZE
 • OBRAZ Z WŁASNYM ZDJĘCIEM

        

          

  Oferujemy Państwu wykonanie obrazów o dowolnym kształcie z nadesłanych zdjęć/plików. Aby zrealizować zamówienie wyślij nam swoje zdjęcie na adres: biuro@storks.com.pl. oraz poinformuj nas, jaki kształt obrazu Cię interesuje.

  Jak wybrać kształt obrazu?

  Do wyboru masz wszystkie kształty dostępne w naszym sklepie (zakładka obrazy nowoczesne - obrazy canvas/akryl (pleksi). Aby móc zapoznać się z dostępnymi kształtami, możesz również wejść na naszą galerię, korzystając z zakładki Galeria na głównym pasku menu.           

                        

              

 • OBRAZY SAKRALNE

 • POPULARNE

  W tym miejscu znajdą Państwo najbardziej popularne wzory obrazów wybierane przez naszych Klientów.

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 446 przedmiotów
Wyświetlono 1 - 12 z 446 przedmiotów