FOTOTAPETY NA WYMIAR 

FOTOTAPETY NA WYMIAR Brak produktów w tej kategorii

Firma Storks oferuje duży wybór fototapet ściennych z możliwością docięcia na dokładny wymiar, wybrany przez klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo tapety o tematyce architektonicznej, motoryzacyjnej, miejskiej czy sportowej, oraz wiele innych. Wykonujemy również fototapety z nadesłanych przez klientów zdjęć; powstałe w ten sposób produkty zyskują niepowtarzalny, spersonalizowany charakter.

fototapety na wymiar - sklep z tapetami

Podkategorie

 • FOTOTAPETY ŚCIENNE...

  Zastosowanie tuszów renomowanych marek oraz wydruk na ploterach wysokiej rozdzielczości pozwala na uzyskanie najlepszej jakości wydruków i realistycznego odwzorowania barw na naszych fototapetach. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – Klient ma możliwość wyboru dowolnego wymiaru, zmianę kolorystyki i kadrowania oraz możliwość wydruku z własnej grafiki (wykonujemy również profesjonalne wizualizacje). Fototapety doskonale nadają się do zastosowania w pokojach, kuchniach, salach wykładowych, biurach itp. Łatwe w montażu i praktyczne – są idealnym rozwiązaniem dla osób, które w szybki i łatwy sposób chcą zmienić, ożywić i nadać niepowtarzalny charakter swojemu wnętrzu.

 • FOTOTAPETY ZE ZDJĘCIA

  Fototapety ze zdjęcia

   

     

  Oferujemy Państwu wydruki wysokiej jakości na dostępnych materiałach (papier tapetowy, papier foto, fizelina) z nadesłanych przez Państwa plików/zdjęć.

  Mogą Państwo wybrać jeden z naszych standardowych wymiarów: 115x175, 183x254, 254x368  lub wymiar tapety dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.


  Cennik:

  Wymiar niestandardowy (liczony z m2)

  Papier foto - 19 zł/m2

  Papier tapetowy - 27 zł/m2

  Fizelina - 32 zł/m2


  Wymiary standardowe (zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem promocyjnym)

  Papier foto:                                Papier tapetowy:                     Fizelina:

  115 cm x 175 cm - 38 zł             115 cm x 175 cm - 59 zł          115 cm x 175 cm - 64 zł  

  183 cm x 254 cm - 88 zł             183 cm x 254 cm - 99 zł          183 cm x 254 cm - 149 zł

  254 cm x 368 cm - 177 zł           254 cm x 368 cm - 119 zł         254 cm x 368 cm - 299 zł

   

  Cennik opłat dodatkowych:

  1. Zmiana koloru - od 10 zł

  2. Fotomontaż - od 40 zł

  3. Pozostałe - od 15 zł


  Informacje na temat nadesłanych plików

  Jakość wydruku w największym stopniu uzależniona jest od wielkości nadesłanych zdjęć. Jeśli nie wiesz, czy Twoje zdjęcie nadaje się do wydruku na wybranym wymiarze - prześlij je na adres: biuro@storks.com.pl, a nasi graficy sprawdzą jakość wydruku i przygotują wizualizację.


  Jak zamówić fototapetę?

  Wyślij zdjęcie na adres: biuro@storks.com.pl.  W treści maila wpisz wymiar: wysokość i szerokość tapety oraz ewentualne sugestie odnośnie sposobu kadrowania, zmiany kolorystyki, etc., a my odeślemy Ci maila z dokładną wyceną i podglądem fototapety. Jeśli przesłany przez nas podgląd spełnia Twoje oczekiwania - złóż zamówienie mailowo lub telefonicznie. W treści wiadomości powinny znajdować się dane: imię i nazwisko zamawiającego, adres do wysyłki, numer kontaktowy oraz informacja odnośnie sposobu płatności -( pobranie lub przelew).

  Jeżeli nie możesz znaleźć odpowiedniego wzoru - skontaktuj się z naszym biurem, a nasi konsultanci pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej grafiki.

    

 • JAK PRZYKLEIĆ FOTOTAPETĘ

  Sklep z tapetami                     

  Naklejenie fototapety najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Jeśli jednak planujesz zrobić to we własnym zakresie, poniżej zamieszczamy praktyczne wskazówki.

  Przygotowanie podłoża

  Ściana powinna być czysta i sucha. Minimum 2 godziny przed aplikacją zaleca się gruntowanie z zastosowaniem środka gruntującego lub rozrzedzonego kleju do tapet. Jeśli ściana pokryta jest farbą – należy umyć ją mydłem malarskim i odtłuścić. Jeśli ściana pokryta jest już tapetą – należy usunąć starą warstwę i zagruntować ścianę.

  Sprawdzenie fototapety

  Tapetę należy rozłożyć na czystym podłożu i sprawdzić jej stan. Jeśli tapeta składa się z kilku części – należy sprawdzić również, czy poszczególne elementy pasują do siebie, pamiętając, że tapeta posiada zakładki (dodatkowe około 5mm przy każdym brycie).

  Klejenie

  Nie posiadamy w sprzedaży kleju do tapet, należy zaopatrzyć się w ogólnodostępny klej do klejenia tapet papierowych.

  Papier tapetowy/foto - klej nakładamy na tapetę i na ścianę

  Należy zwrócić uwagę, aby nie nałożyć zbyt dużej ilości kleju. Tapetę należy pozostawić na około 5 min do nasiąknięcia, przy czym pamiętać należy, aby każdą z części pozostawić na taki sam czas.

  Fizelina – klej nakładamy na ścianę.

  Pasy tapety przykleja się od góry do dołu, do dociskania zalecamy używać gumowego wałka do tapet. Nie należy przecierać tapety wielokrotnie w tym samym miejscu.

                                                                                                          

    

  Firma Storks odpowiada za dostarczenie do Klienta produktu właściwej jakości, nie odpowiada natomiast za sposób użycia produktu. Przedstawione informacje traktować należy jedynie jako wskazówki, nie natomiast pełną instrukcję i jedyne wytyczne.

 • EDYCJA LIMITOWANA

  Zastosowanie tuszów renomowanych marek oraz wydruk na ploterach wysokiej rozdzielczości pozwala na uzyskanie najlepszej jakości wydruków i realistycznego odwzorowania barw. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie – Klient ma możliwość wyboru dowolnego wymiaru, zmianę kolorystyki i kadrowania oraz możliwość wydruku z własnej grafiki (wykonujemy również profesjonalne wizualizacje). Fototapety doskonale nadają się do zastosowania w pokojach, kuchniach, salach wykładowych, biurach itp. Łatwe w montażu i praktyczne – są idealnym rozwiązaniem dla osób, które w szybki i łatwy sposób chcą zmienić, ożywić i nadać niepowtarzalny charakter swojemu wnętrzu.