PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE 

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE Brak produktów w tej kategorii

                  

                                                                                                                                                                                                                               

Panele szklane w kuchni


Wykończenie kuchni przy pomocy paneli szklanych jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych materiałów. Aranżacje kuchni ze szkłem na ścianie są nowoczesne, lekkie i efektowne.
Szkło jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych płytek ceramicznych płytek (tzw. dekory szklane) - w naszej ofercie znajdą Państwo płytki w formatach 15 cm x 15 cm oraz większe (na zamówienie przygotujemy dowolny wymiar). Inną opcją na uzupełnienie przestrzeni między blatem a szafkami są panele szklane. Taki panel jest bardziej neutralny od płytek - gładka, błyszcząca powierzchnia szkła idealnie sprawdza się w małej kuchni, ponieważ daje efekt przestronności i lekkości. Innym zastosowaniem paneli szklanych w kuchni jest umieszczenie ich na wyspach i blatach kuchennych - w tym przypadku polecamy szkło hartowane (jest bardziej odporne na działanie wysokiej temperatury oraz uderzenia).                                                                                       

                 

                        

Uzupełnieniem kuchennych aranżacji mogą być dodatkowe elementy szklane np. fronty szafek lub szuflad oraz tace i deski do krojenia. Razem z ciekawą grafiką będą stanowić doskonałą alternatywę dla tradycyjnych elementów dekoracyjnych oraz idealnie się z nimi komponować, spełniając przy tym swoje praktyczne funkcje. Szkło z którego wykonywane są nasze produkty jest higieniczne (nie wchłania barw i zapachów) oraz jest odporne na wysokie temperatury.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

                                         

 

Nowość w naszej ofercie!                  

   

Płytki szklane (tzw. dekory szklane z nadrukiem). Razem z ciekawą grafiką stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych elementów dekoracyjnych oraz idealnie się z nimi komponują, spełniając przy tym swoje praktyczne funkcje. Nasze płytki są bardzo atrakcyjne wizualnie, wytrzymałe i odporne na temperaturę. Realizujemy indywidualne pomysły i autorskie koncepcje naszych Klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar.

                           

                         

                       

            

Panele szklane w łazience

                 

Produkowane przez nas szkło – odporne na wilgoć i zmiany temperatury oraz praktyczne w utrzymaniu i łatwe w montażu – jest idealnym elementem ozdobnym i użytkowym do łazienek. Może być wykorzystywane jako blat łazienkowy, fronty szuflad/szafek, panele i płytki naścienne oraz drzwi I wnętrza kabin prysznicowych. W ofercie posiadamy również lustra: srebre oraz grafitowe na których możemy umieścić wybraną przez Państwa grafikę. Jako producent wykonujemy lustra w dowolnym kształcie i wymiarze.

  

 

                                                                            

         

Panele szklane do szaf przesuwnych                

                       

Nasze panele pasują do wszystkich profili czołowych producentów szaf przesuwnych I uchlnych. Stosuje się je także jako półki lub regały umieszczane w nowoczesnych gablotach. Dzięki możliwości wyboru spośród wielu grafik można nadać wnętrzu indywidualny, designerski charakter. Dodatkowe zastosowanie podświetlenia led pozwala uzyskać spektakularny efekt.                             

                                                  

                     

                   

                        

           

Szklane przepierzenia

          

Dostępne w naszej ofercie szklane ścianki działowe dają ogromne możliwości aranżacyjne sprawdzając się doskonale w wydzielaniu powierzchni a także ich upiększaniu. Dają efekt otwartej przestrzeni, powiększając optycznie pomieszczenia a także umożliwiają docieranie do wnętrz dużej ilości światła. Przegrody wykonujemy ze szkła hartowanego o grubości od 6 mm do 10 mm w zależności od powierzchni oraz wysokości zabudowy.

 

                               

        

Szklane obrazy

              

Nasze obrazy wykonujemy z wysokiej jakości szkła float o grubości 4 mm. Wykorzystanie wysokiej jakości europejskich tuszów oraz wydruk UV wysokiej rozdzielczości sprawia, że odwzorowanie kolorów na naszych obrazach jest niezwykle realistyczne a jakość wydruku zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Na naszej stronie można znaleźć mnóstwo ciekawych propozycji dedykowanych do różnego rodzaju pomieszczeń. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie stworzyć unikalną grafikę, połączyć kilka zdjęć oraz wykonać dowolny kształt lub wymiar.